Hakkımızda

Mobosel Bilişim,

2010 yılında kurulmuş olmasına rağmen kurucu ortakları ve çalışan kadrosu ile birlikte, 1997’den bu yana edindiği tecrübe ve bilgi birikiminin gücünü barındırmaktadır. Firmamız uzun yıllar güvenlik sektöründe sistem danışmanlığı, ağ altyapı çözümleri, yazılım geliştirme de dahil olmak üzere bilişim teknolojileri alanında uzman bir kadroya sahiptir.

Mobosel Bilişim olarak sahip olduğumuz bilgi birikimi yaptığımız projelerimizi başarıya ulaştırmıştır. Kadromuzda bu tecrübeye sahip bilgili ve tecrübeli bir danışman kadrosu vardır. Bu kadronun yapacağı proje, firmanızı istediğiniz sonuca götürecek tüm unsurları içermektedir. Mobosel Bilişim olarak firmanızın bilişim altyapınızın düzenli ve sürekli çalışmasına katkıda bulunabiliriz. Mobosel Bilişim olarak içinde olduğumuz projelerde müşterilerimize artı değer yaratacak bir çalışma anlayışını benimsemekteyiz. Bu çerçevede firmanızın ulaşmayı hedeflediği noktalara varması için her türlü desteği sunarız.

VİZYONUMUZ
Sizin memnuniyetiniz bizim için hiçbir şey ile değiştirilemez!
Mobosel Bilişim, verdiği tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Müşterilerinin tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için onların isteklerini tam ve eksiksiz olarak anlamaya çalışır. Beklentilerin üstünde kalite ve hizmet, bize göre her zaman ve her müşteriye en iyi şekilde verilmelidir.

Daima en modern ve en çağdaş teknolojileri kullanarak kaliteyi her şeyin üstünde tutan Mobosel Bilişim için İş verimliliğini arttırarak hem de kaliteli ürün ve zamanında teslim etmek şirketimizin vazgeçilmez ilkelerinden biridir.

Biten her proje, bizim için kalıcı ilişkilerin başlangıcıdır.
Mobosel Bilişim küçük büyük demeden her işi, tecrübe ve bilgiye dayalı, devamlı kendini yenileyen ve yüksek kalitedeki hizmet mantığıyla gerçekleştirdiğinden, hiçbir projeyi biten bir iş olarak görmez. Onun için yapılan her iş, kalıcı ilişkilerin başarılı bir temsilidir. Bu yüzden, satış sonrası desteğe çok önem veririz ve müşterilerinin ihtiyacı olan desteği herhangi bir aksama olmadan satış sonrası da sunmaya devam ederiz.

Yaptığımız her işin, çalışanlarımıza, topluma, çevreye ve ülkemize yararlı olmasına önem veririz!
Her işinde topluma, çevreye ve insanlığa yararlı olmayı kendine hedef edinen Mobosel Bilişim, ülke ekonomisine ve istihdama her geçen gün daha fazla katkıda bulunmak için kendisiyle yarışmaktadır. Mobosel Bilişim, çalışanlarının ve iş hayatına yeni başlayan gençlerin mesleki eğitimini, sektöre ve topluma donanımlı bireyler kazandırılması olarak görür ve bunun için gerekenleri var gücüyle yapar.

MİSYONUMUZ
Müşteri istekleri ve kalite hedeflerimiz doğrultusunda, müşterinin de beklentilerinin ötesinde değerler yaratarak sektöründe öncü ve lider kuruluş olmak.