M73 as High-End Thermal Imaging Camera

M73 as High-End Thermal Imaging Camera

MOBOTIX 7 kamera M73 artık 50 mK termal sensör modülleri ile donatılabilir - hatta geriye dönük! VGA termal modüller ile artan piksel sayısı sayesinde, daha da fazla ayrıntı tespit edilebilir, daha büyük alanlar kaplanabilir ve daha da uzak mesafelerden sıcaklık farkları kaydedilebilir.
Devamı
S74 – The Flexible Thermal Camera

S74 – The Flexible Thermal Camera

Termal sensör modüllerine sahip S74, esnek MOBOTIX termal kameradır. Modüller (CIF veya VGA), üç metre uzunluğa kadar kablolarla gizli kamera muhafazasına esnek bir şekilde bağlanır. Bu, hem özel kurulumlara hem de birkaç alanın tek bir kamerayla verimli bir şekilde izlenmesine olanak tanır Kolayca yenilenebilen 50 mK termal sensör modülleriCIF veya VGA termal çözünürlük ile maksimum 9 fps17˚tele - 90˚ geniş açılı termal lensTermal Radyometri Teknolojisi ile isteğe bağlı
Devamı
M73 High Performance IoT Camera

M73 High Performance IoT Camera

M73, MOBOTIX 7 neslinin öncüsüdür. IoT video sistemi, standartları kompakt bir güç paketi olarak belirler. Akıllı, esnek ve çok yönlü. Hepsi MOBOTIX şirketinin geleneğinde. Ve yine de tamamen benzersiz.
Devamı
M26 Allround

M26 Allround

Tavanlara, duvarlara ve direklere montaj için kanıtlanmış çok amaçlı kamera sistemimiz, IP66 ve IK10 koruma sınıflarının zorlu gereksinimlerini de kolayca karşılar. M26, en yeni 6MP teknolojisine sahiptir ve mevcut kapsamlı lens seçenekleri sayesinde özellikle geniş bir uygulama yelpazesi için kullanılabilir.
Devamı
MOBOTIX MOVE BulletCamera BC-4/BC-2 & VandalBullet VB-4

MOBOTIX MOVE BulletCamera BC-4/BC-2 & VandalBullet VB-4

Gündüz ve gece kullanımı için entegre kızılötesi LED'lere sahip hava koşullarına dayanıklı ve kompakt ağ kameraları. Popüler Bullet tasarımındaki sabit, manuel olarak yönlendirilebilen metal gövde sayesinde, kameralar kamusal alanlarda ve Vandal varyantlarında, daha fazla vandalizm koruması gerekli olsa bile (Tam IK10) uygulamalar için uygundur.
Devamı
D26 Dome

D26 Dome

A compact, intelligent IP video system with a lens that can be positioned manually. A shock-resistant 1.5-mm polycarbonate dome (IK10) makes this camera weatherproof. The MOBOTIX D26 offers the same trailblazing system platform as all the other cameras in the latest generation of MOBOTIX x26/x16 technology.
Devamı
v26 Indoor Dome

v26 Indoor Dome

Siyah veya beyaz olarak temin edilebilen dome kamera, 103 ° ila 15 ° görüş alanlarına sahip altı farklı MOBOTIX HD premium lens ile donatılabilir. Paslanmaz çelik halka ve güçlendirilmiş kubbeye sahip artırılmış kamera koruması için vandalizm seti gibi, entegre bir mikrofon ve hoparlöre sahip bir duvar üstü set de isteğe bağlı olarak mevcuttur.
Devamı