Mobotix IP Video Sistemleri

MOBOTIX, 2000 yılından beri Almanya’da IP video sistemleri,
video yönetimi ve analiz yazılımları geliştirmekte ve üretmektedir.

MOBOTIX, yüksek güvenilirlik seviyesi ile ön plana çıkıyor. Tümdış mekan kameraları -30°C ila + 60°C (-22°F ve +140°F) arasındakisıcaklıklarda stres testine tabi tutulur. Ek aksam, ısıtma yada soğutma gerektirmez, hareketli parçalar (örneğin otomatikiris) bulundurmaz ve neredeyse hiç bakıma ihtiyaçları yoktur.

MOBOTIX, mikrofon ve hoperlör dahil VOIP desteğinden, güvenlive ekonomik depolama yönetimi için MicroSD kart kullanımına,hatalı alarm olmadan hareket algılama ve video analiz araçlarınave profesyonel video yönetim yazılımına kadar eksiksiz bir paketsunar.

Merkezi olmayan mimari, merkezi bir bilgisayarın gerekliolmadığı ve ağ yükünün az olduğu anlamına gelir. MOBOTIX akıllıkameralar görüntü verilerini kendileri işler ve depolarlar, olaylarıtetiklerler ve uzaktan erişim durumunda mevcut bant genişliğine
bağlı olarak kare hızını ve çözünürlüğünü yönetirler.

6MP Moonlight sensörleri ve tamamlayıcı termal görüntüleme teknolojisi, en zorlu ışık koşullarında ve uzun mesafelerde bilehareket eden nesnelerin güvenilir şekilde tespit edilmesini sağlar.Sonuç olarak, geniş alanların sadece birkaç kamerayla görüşkapsamına alınması mümkündür. Daha az güç kablosu, daha az BT altyapısı ve daha az ilave ışık kaynağı gereklidir. MOBOTIX kameralar standart PoE kullanılarak güç çeker ve 4-5 watt’dan fazlasına ihtiyaç duymaz.

MOBOTIX’in akıllı IP video sistemi toplam maliyetleri düşürmenizi sağlar. Yatırım kısa bir süre sonra kendisini kurtarır ve ücretsiz yazılım ve güncellemeler, gelecekte yeni maliyetlere neden olmaz.